Sint Jozef Parochie

Kerk St. Jans Onthoofding

Er zijn extra maatregelen en wijzigingen ivm het coronavirus.
Klik hier voor alle afspraken gemaakt door de bisschoppen


16 jan t/m 22 jan 2021

VIERINGEN

Zondag 17 januari

9.30 uur: Eucharistieviering op de 2e zondag van het jaar
Misintentie: Grada Ketelaars-Wolfs (1ste jgt); Riek Smits- van Goch (1ste jgt ); Jan Burgers e.v. Pieta Heijms (jgt); Ries van Haaren e.v. Cisca van den Biggelaar (jgt); Jo van Haaren-Zoontjens e.v. Piet van Haaren (jgt); Annie van Iersel-van den Broek (verj); overleden ouders Kools-Vermulst, schoonzonen Hein en Jos (jgt); 

Voorlopig zijn er i.v.m. coronamaatregelen geen vieringen in Kapel Park Stanislaus


23 jan t/m 29 jan  2021

VIERINGEN

Zondag 24 januari

9.30 uur: Eucharistieviering op de 3e zondag van het jaar
Misintentie: Hendrikus en Cornelia van Overdijk-Kemps,  zoon Piet en dochters Nelly en Riet;  Leen en Jo Smits;  Diny Oerlemans-de Laat van wie we afgelopen week afscheid hebben genomen;  Pieta Burgers-Heyms van wie we afgelopen dinsdag afscheid hebben genomen

Voorlopig zijn er i.v.m coronamaatregelen geen vieringen in Kapel Park Stanislaus

IN MEMORIAM

Op zondag 10 januari is Diny Oerlemans-de Laat overleden, op 93-jarige leeftijd. Op vrijdag 15 januari heeft de uitvaart plaatsgevonden en hebben wij haar te rusten gelegd op de begraafplaats te Moergestel. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Dat zij mag rusten in vrede.

Op woensdag 13 januari is Pieta Burgers-Heyms overleden, op 93-jarige leeftijd. Op dinsdag 19 januari heeft de uitvaart plaatsgevonden en hebben wij haar te rusten gelegd op de begraafplaats te Moergestel. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Dat zij mag rusten in vrede.Kerk Sint Jans Onthoofding

Kerkstraat 9, 5066 AR Moergestel

Parochiecentrum:

Sint Jansplein 9
5066 AR Moergestel
T: (013) 5132774
E: st.jansonthoofding@jozef-parochie.nl

Openingstijden parochiecentrum:

di en do van 10:00-12:00 u.

Voor noodgevallen:

T: (06) 20 68 05 41

Aanvraag ziekenbezoek:

Via pastoor Francis De Meyer

 


 

Sint Jozef Parochie