Sint Jozef Parochie

Zanggroep Inspiration wordt profaan koor

Zoals u in de Nieuwsklok van vorige week heeft kunnen lezen, zal de zanggroep Inspiration een nieuwe weg inslaan.
Jarenlang heeft zij een maandelijkse themavieringen in de kerk verzorgd. Maar nu heeft de zanggroep zelf besloten om met die kerkelijke vieringen te stoppen en verder te gaan als een profaan koor. Die eigenstandige beslissing willen we als parochie uiteraard respecteren. Inmiddels heeft Inspiration op 21 januari voor de laatste keer met een themaviering in de kapel van Park Stanislaus gezongen. Graag willen we de leden van Inspiration, ook diegene die het afgelopen aar hun lidmaatschap hebben beĆ«indigd, uitdrukkelijk bedanken voor hun jarenlange inzet in de parochie. Namens het pastorale team en het kerkbestuur nogmaals: heel hartelijk dank voor de vele tijd en moeite die Inspiration in de vieringen heeft gestopt. We zullen hen zeker missen! We hopen dan ook dat we in de toekomst in onze kerk toch nog af en toe een beroep kunnen doen op hun zangkwaliteiten. 

We wensen de zanggroep veel succes bij de nieuwe weg die zij nu als wereldlijk koor inslaat, in de hoop dat zij hun grote hartstocht voor het samen zingen zullen kunnen delen met veel mensen.

Hartelijk dank!

Sint Jozef Parochie