Sint Jozef Parochie

Verslag: Gezinsviering 29 januari Moergestel

Tijdens deze gezinsviering hebben de 22 communicanten en 11 vormelingen van dit jaar zich voorgesteld aan de kerkgemeenschap. Ook was er een speciaal terugkom-moment voor de 18 dopelingen van het afgelopen jaar en hun ouders. Aan het eind van de viering ontvingen zij hun doopschelp. 

De kinderen van het kinderkoor mochten allemaal een solo zingen tijdens de viering en daarnaast werden zij versterkt door een groep enthousiaste communicantjes. Door de nieuwe microfoons was het koortje goed te horen in de hele kerk. 

Tijdens de gezinsviering was er in het parochiecentrum een kindercrèche voor de allerkleinsten van 0 tot 4 jaar. 

Op de foto’s krijgt u een goede indruk van de viering.

De volgende gezinsviering met kindercrèche zal zijn op zondag 19 maart om 11.00 uur. Het thema is dan: “Onderweg naar Pasen”. 

Sint Jozef Parochie