Sint Jozef Parochie

St. Jozef kijkt uit over....

St. Jozef, de beschermer van de H. Kerk en onze gezinnen....
Beschermheilige van onze parochie...

Sinds vandaag 23 februari kijkt St. Jozef uit over het kerkplein in Haaren.

Dankzij vrijwilligers heeft het Jozefbeeld en de stenen zuil zijn thuishaven gevonden in Haaren. Beiden zijn geschonken aan onze parochie.

Het beeld is afkomstig uit de gesloten H. Hartenkerk in de Den Bosch.
Rond ca. 1960 is het beeld vervaardigd, in witte natuursteen, door wijlen beeldhouwer Piet Verdonk in zijn Atelier genaamd „Sint Jozef” te ’s-Hertogenbosch. Van zijn hand is ook het eiken beeld van de H. Familie in de H. lambertuskerk.
De neo-gotische blauwstenen zuil komt uit de Hubertuskerk van Bosvoorde-Watermaal (Brussel).
De plaatsing is een geschenk van Bouwservice Liempde uit Liempde.

Aanstaande  zondag 19 maart om 9.30 uur vieren we de eucharistieviering ter ere van Sint Jozef. De viering zal worden afgesloten met de inzegening van het standbeeld op het kerkplein. Tijdens deze plechtigheid wijden we onze parochie onder de bescherming van Sint  Jozef toe.

Na de viering is er gelegenheid voor koffie/thee in het parochiehuis.
U bent van harte welkom.

 

Sint Jozef Parochie